Empire VS Orcs HD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44,6 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Ezjoy
Kötülerin ve iyilerin arasında çıkan büyük kavganın bir parçası olarak kendinizi hayatta tutmaya çalışacaksınız.

Ezjoy stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Empire VS Orcs HD mobil oyunu sizlere eşsiz bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır. Oyunumuzda kötü karakterlere karşı iyi karakterler yer alacaktır. İmparator ve orklar karşı karşıya gelecekler. İmparatorluğunuzu korumak için orklara karşı güçlü bir savunma sistemi oluşturmalısınız. Bunu da ancak güçlü bir strateji ile başarabilirsiniz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza Empire VS Orcs HD mobil oyununu indirerek orklara karşı direnişinizi başlatabilirsiniz. Gerçek bir savaşçının orduya Orkları fethetmesine ve ulusal kahraman olmasına neden olacağı tahmin ediliyor. Savaşçı, süvari, piyade, okçu ve mızraklıları komuta edin, düşman kabilelerini ezmek ve orkların tümünü yok etmek için savaş tecrübelerinizden yararlanın.

Farklı silah, süvari, piyade, okçu ve mızraklar kombine kuvveti ve her kolun kendine özgü nitelikleri ile net bir seviye çizgisi vardır. Ordunuzun iyi organizasyonu savaşınızı daha etkili hale getirebilir. Bu sebeple ordunuzu kontrol altında tutun çizgi dışına çıkmamaları için onları eğitin. Birbirinden farklı güçlere sahip olan ork sürüsünü ypk etmek tamamen sizlerin elindedir. 

Empire VS Orcs HD indir